Alkyon Villas Apartments

Alkyon Villas Apartments, Řecko, Řecko ostrovy, Lefkada, Nikiana, 15.9.2017, Bez stravy
Číslo zájezdu: 110044880

Alkyon Villas Apartments

Řecko » Řecko ostrovy » Lefkada » Nikiana

, Hotel starstarstarAlkyon Villas Apartments

Termín:

15.9.2017 - 22.9.2017
Další termíny

Strava:

Bez stravy

Typ zájezdu:

U moře

Délka:

8 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
12 590 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
apartmánový komplex Alkyon naleznete v Lygii – menším středisku (původně rybářská vesnička), pouhé 4 km od hlavního města ostrova Lefkasu. Komplex studií a apartmánů se nachází necelých 100 metrů od oblázkové pláže a 150 m od hlavní pobřežní komunikace vedoucí z Lefkas do Nidri a dále na jih ostrova do střediska Vasiliki. Místní rybářský přístav s několika vyhlášenými rybími tavernami je přibližně 10 minut chůze daleko. Moře v této oblasti je velmi klidné a chráněné protilehlými pahorky řecké pevniny. Pláže jsou spíše malé a oblázkové, některé zcela neorganizované. Na hlavní silnici (150 m od hotelu) je zastávka místní autobusové dopravy, kterou se lze snadno dostat do hlavního města, do nejrušnějšího letoviska ostrova – Nidri (13 km). Vyhlášené a vyhledávané středisko Agios Nikitas a úchvatné pláže severozápadu Lefkády (Pefkoulia, Milos, Kathisma) jsou vzdálené cca 16 km. Letiště je 26 km daleko.
Rychlý přehled
velmi klidná lokalita střediska Lygia
bazén s dětským brouzdalištěm
vhodné i pro náročné klienty
nabízí pouze CK INEX
Stručná poloha
oblázková pláž 100 m
hlavní město Lefkas 4 km
letovisko Nidri 13 km
letiště Preveza 26 km
Pojmenování upoutávky 1
Středisko Lygia.
Popis upoutávky 1
Původně rybářská vesnička.
Vybavení hotelu
apartmánový komplex Alkyon je velmi stylové, elegantní ubytovací zařízení 4 budov tvořících areál s vlastním bazénem s dětskou sekcí uprostřed. Skládá se ze 6 studií a 8 dvoupokojových apartmánů rozmístěných v přízemí nebo v patře jednotlivých budov. Každá z nich nese své jména - Kirki, Kalypso, Aiolos a Apollon (názvy pocházejí z řecké mytologie). Před areálem je vlastní parkoviště (zdarma), komplex je od okolí opticky oddělen zídkami a vzrostlou bujnou zelení. Uvítá Vás malá stylová recepce a hned vedle malý příjemný pool bar s posezením. Kolem bazénu je sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Samozřejmostí je WiFi (taktéž zdarma). Celý objekt je designovaný do teplých střídajících se barev, vybavení hotelu je elegantní a vybrané do posledního detailu.
Vybavení pokoje
všechna studia nebo apartmány mají vlastní designový styl, jsou prostorově velkorysé, elegantně a velmi vkusně zařízené, mají vlastní příslušenství se sprchou a vysoušečem vlasů, kuchyňský kout s lednicí a základním vybavením, TV, telefon, klimatizaci a trezor (zdarma), mají vlastní balkon či terasu. Ubytování typu S/2+1 jsou studia (jedna místnost) s možností 1 přistýlky, APT/4 mají samostatnou ložnici s dvojlůžkem nebo 2-mi samostatnými lůžky a obývací část s kuchyňkou a dvěma samostatnými lůžky (kapacita 2-4 osoby).
Pojmenování zařízení 1
Studio pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.
Popis zařízení 1
Studia pro 2 osoby a možností 1 přistýlky (jedna místnost) mají vlastní příslušenství se sprchou a vysoušečem vlasů, kuchyňský kout s lednicí a základním vybavením, TV, telefon, klimatizaci a trezor (zdarma), mají vlastní balkon či terasu.
Pojmenovani_zarizeni_2
Apartmán pro 4 osoby, 1 ložnice.
Popis_zarizeni_2
Apartmány mají vlastní příslušenství se sprchou a vysoušečem vlasů, kuchyňský kout s lednicí a základním vybavením, TV, telefon, klimatizaci a trezor (zdarma), mají vlastní balkon či terasu. Mají samostatnou ložnici s dvojlůžkem nebo 2-mi samostatnými lůžky a obývací část s kuchyňkou a dvěmi samostatnými lůžky (kapacita 2-4 osoby).
Stravování
vlastní. Možnost večeří nebo polopenze v nedaleké partnerské taverně (snídaně kontinentální, večeře s vlastním výběrem z menu).
Náš názor
velmi vkusně vybavené ubytování vedené rodinou s úžasnou atmosférou a klidem. Vysoce hodnotíme styl ubytovacího zařízení a eleganci ubytovacích kapacit. Velmi vhodné i pro náročnější klienty.
Odkaz na www
http://www.alkyon-lefkada.gr
Www odkaz popis 1
www.alkyon-lefkada.gr
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování, zpáteční leteckou dopravu, letištní a bezpečnostní taxy, služby delegáta, pobytovou taxu, transfery z letiště na ubytování a zpět.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku
Pořadatelem tohoto zájezdu je INEX-cestovní kancelář s.r.o., IČ 26392763.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK